Get Adobe Flash player
W trosce o bezpieczeństwo, zwracamy się z prośbą do wszystkich uczestników uroczystości religijnych o konsekwentne stosowanie się do aktualnych zaleceń sanitarnych. W sposób szczególny prosimy o zasłanianie ust i nosa lub zachowanie dystansu 2 metrów od innych uczestników zgromadzenia. Bóg zapłać.

 pielgrzymka kolW roku 20-lecia wizyty duszpasterskiej św. Jana Pawła II w Sandomierzu w sobotę 5 października 2019 r. organizowana jest pielgrzymka do Sanktuarium św. Jana Pawła II w Staszowie, ul. Partyzantów 1.
Plan spotkania:
10:00 - Zawiązanie wspólnoty
10:15 - Powitanie księdza Dziekana
10:30 - Konferencja „Maryja Niewiasta Eucharystii”.
11:00 - Procesja różańcowa do kościoła św. Bartłomieja,

Plac przy kościele św. Bartłomieja:
11:30 - Msza św. pod przewodnictwem Ks. Bpa K. Nitkiewicza,
12:30 - Program artystyczny i poczęstunek. Zakończenie spotkania.
Zapisy w zakrystii.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 202 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.