19 maja 2014 r. pielgrzymka dzieci z klas drugich, które w tym roku przystąpiły do I Komunii Świętej pod opieką ks. Jana Zająca i pani wychowawczyni udały się na pielgrzymkę na Jasną Górę. Dzieciom towarzyszyli również rodzice i dziadkowie. Celem pielgrzymki dzieci było podziękowanie za Sakrament I Komunii Świętej i ofiarowanie się Matce Bożej.  Dzieci w swoich uroczystych strojach pierwszokomunijnych uczestniczyły we Mszy św., którą odprawił ks. Jan. O godzinie 13.30 grupa była obecna w Sanktuarium na odsłonięciu Cudownego Obrazu, po czym udali się na zwiedzanie klasztoru jasnogórskiego i znajdujących się w nim muzeów.

Natomiast dzieci, które przeżywały rocznicę I Komunii Świętej w dniu 22 maja 2014 r. pod opieką ks. Mirosława udały się na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic i Inwałdu. Po Mszy św. w Kalwarii Zebrzydowskiej pielgrzymi wyruszyli do Wadowic by w Parafii Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny pomodlić się w kościele, do którego uczęszczał Jan Paweł II. Po zwiedzaniu nie obyło się oczywiście bez kremówkach papieskich. Ostatnią miejscowością na trasie pielgrzymki był Inwałd, a tam w Parku Miniatur gdzie dzieci skorzystały z wielu dostępnych atrakcji. Na koniec była jeszcze wizyta w Warowni i powrót do domu.