Get Adobe Flash player
W trosce o bezpieczeństwo, zwracamy się z prośbą do wszystkich uczestników uroczystości religijnych o konsekwentne stosowanie się do aktualnych zaleceń sanitarnych. W sposób szczególny prosimy o zasłanianie ust i nosa lub zachowanie dystansu 2 metrów od innych uczestników zgromadzenia. Bóg zapłać.

oktawa 14Wszyscy oczekujący na zbawienie mogą je zyskać przez jałmużnę i modlitwę. Stąd modlitwy za nich połączone z wypominkami oktawalnymi w okresie Oktawy Wszystkich Świętych, połączonymi z Eucharystią oraz wypominkami rocznymi.

W naszym kościele oktawalne modlitwy za zmarłych połączone z Eucharystią odprawiane były w okresie od 1-8 listopada i zakończone zostały w dniu 8 listopada o godz. 18.00 uroczystą Msza św. za zmarłych, którzy w tym roku odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej. Na Mszy św. ks. proboszcz Jan Zając poświęcił świece, które rodziny zmarłych zabrały ze sobą i zawiozły na groby swoich bliskich, jako znak Chrystusa Zmartwychwstałego i naszej pamięci modlitewnej.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 134 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.