Get Adobe Flash player
W trosce o bezpieczeństwo, zwracamy się z prośbą do wszystkich uczestników uroczystości religijnych o konsekwentne stosowanie się do aktualnych zaleceń sanitarnych. W sposób szczególny prosimy o zasłanianie ust i nosa lub zachowanie dystansu 2 metrów od innych uczestników zgromadzenia. Bóg zapłać.

spotkanie 25W piątek 15 listopada 2019 r. po Mszy św. o godz. 7:00 w Domu Parafialnym miało miejsce spotkanie członków Wspólnoty Krwi Chrystusa z siostrą Krystyną Kusak ze Zgromadzenia Sióstr Adoratorek Krwi Chrystusa w Częstochowie. Na zakończenie Mszy św. ks. Piotr Gaj pobłogosławił wiernych relikwiami św. Marii de Mattias, której można było oddać cześć po Eucharystii poprzez ucałowanie relikwii. Relikwie świętej Marii de Mattias przywiozła do Tarnobrzega na spotkania ze Wspólnotami Krwi Chrystusa siostra Krystyna.

Przywiozła również książki, gazetki i moc swoich wspomnień z życia opowiadanych z wielkim przejęciem. Opowiedziała o swoich wizytach we Włoszech, o swojej misji w Białorusi. Ksiądz Piotr Gaj pobłogosławił zebranym na spotkaniu członkiniom i podziękował siostrze Krystynie Kusak za odwiedziny naszej parafii.
Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze wśród mnóstwa zieleni i kwiatów, którymi udekorowana jest sala w Domu Katechetycznym. Nie obyło się bez pamiątkowych zdjęć.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 527 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.