Senior

W sobotę 7 czerwca przypada 50 rocznica święceń kapłańskich ks. Seniora Zbigniewa Towarka. W niedzielę 8 czerwca o godz. 11.30 zostanie odprawiona uroczysta jubileuszowa Msza św. z tej okazji. Piękny złoty jubileusz – gratulujemy Jubilatowi. 50 lat – to pół wieku historii. 50 lat to przecież dziesiątki tysięcy godzin zadumy nad brewiarzem, a ileż to godzin spędzonych w konfesjonale, ile odprawionych mszy św., wygłoszonych homilii, przeprowadzonych lekcji, ileż udzielonych sakramentów świętych.

Myśląc z wdzięcznością o tych 50–ciu latach  kapłańskiej drogi z głębi serca życzymy Jubilatowi by dobry Pan czuwał nad Nim,  Maryja obejmowała Go swym ramieniem. Niech refleksja nad każdym dniem Jego kapłaństwa napawała Go poczuciem spełnienia!
Podziękujmy jubilatowi za te wszystkie lata kapłaństwa licznie uczestnicząc w uroczystej  Mszy świętej.
Szczęść Boże w dalszej posłudze duszpasterskiej!