Get Adobe Flash player

konfesjonal 1Przygotujcie drogę Panu, prostujcie dla Niego ścieżki (Mk 1, 3n).

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Ważne, aby nasze serca były przygotowane dla Pana, który nadchodzi. Spowiedź Adwentowa przed Uroczystością Bożego Narodzenia, z udziałem zaproszonych kapłanów, będzie w środę 18 grudnia 2019 r. w godzinach: 9:30-11:30 i 15:30-17:30.

W godzinach spowiedzi będzie udzielana Komunia święta.

Bóg miłosierny chce udzielać swojego przebaczenia każdemu człowiekowi. Bóg, Ojciec miłosierdzia nie tylko czeka na grzesznika, ale wychodzi naprzeciw człowiekowi, który się zagubił. Kapłan, który do końca jest wierny Bogu, zasiada do konfesjonału nie tylko wtedy, gdy go ktoś poprosi, ale zachęca wiernych do korzystania z sakramentu pokuty przez to, że zawsze czeka w konfesjonale na ludzi i całą swoją osobą jest do dyspozycji swoich wiernych w tym przepięknym sakramencie Bożego miłosierdzia.

„Spowiedź, która przywraca zjednoczenie człowieka z Bogiem, daje siłę przeciwstawienia się złu, utwierdza w człowieku dobro, rozwija pozytywne cechy osobowości - cnoty, które stanowią drogę rozwoju w drodze do świętości”.

Zaplanujmy swój udział w spowiedzi św.

 

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 183 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.