wigilia 10Parafialny Oddział Akcji Katolicka oraz Zarząd Osiedla Dzików w dniu 18 grudnia 2019 r. o godz. 16.30 w Szkole Podstawowej nr 9 w Tarnobrzegu zorganizował spotkanie opłatkowe połączone z podsumowaniem konkursu kolęd „Anielskie kolędowanie”. Konkurs kolęd i pastorałek przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych z terenu Tarnobrzega a organizatorem konkursu był Prezes Akcji Katolickiej działającej w naszej parafii oraz Dyrektor szkoły podstawowej nr 9 w Tarnobrzegu.

W dniu 16 grudnia od godz. 9.00 – 13.00 odbyło się przesłuchanie wokalistów i wyłonienie laureatów. Po wręczeniu nagród laureatom konkursu przez Prezydenta Miasta Tarnobrzega Pana Dariusza Bożka i występie dzieci Zarząd Osiedla Dzików złożył Panu Prezydentowi życzenia z okazji imienin, które przypadają w dniu jutrzejszym. Następnie Pan Bogusław Potański i Pani Barbara Zych złożyli na ręce Pani Bożeny Kapuściak – Prezes Oddziału Parafialnego Akcji Katolickiej życzenia świąteczne.
Po części artystycznej wszyscy przeszli do Sali na spotkanie wigilijne.