Get Adobe Flash player
W trosce o bezpieczeństwo, zwracamy się z prośbą do wszystkich uczestników uroczystości religijnych o konsekwentne stosowanie się do aktualnych zaleceń sanitarnych. W sposób szczególny prosimy o zasłanianie ust i nosa lub zachowanie dystansu 2 metrów od innych uczestników zgromadzenia. Bóg zapłać.

opłatek 14We wtorek w Wigilię Bożego Narodzenia po Mszy św. o godz. 7.00 wszyscy obecni w kościele otrzymali od ministrantów poświęcony opłatek, po czym nastąpiło radosne, serdeczne i piękne składanie sobie nawzajem życzeń świątecznych i noworocznych. Wcześniej podczas Mszy św. ks. proboszcz Jan Zając podziękował harcerzom, za przyniesienie do naszego kościoła światełka betlejemskiego, byśmy mogli zabrać go do naszych domów i zapalić świecę na stole wigilijnym.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 152 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.