Get Adobe Flash player

pasterka 08Tradycją w naszym kraju jest, że po Wieczerzy Wigilijnej wierni idą na Pasterkę. Tak też było i w naszej parafii. Przed Mszą św. ksiądz proboszcz uroczyście w procesji zaniósł Dzieciątko Jezus do żłóbka, który znajduje się w naszej ruchomej szopce. Po raz pierwszy ruchoma szopka dekorowała naszą świątynię na Pasterce w 2013 r. Konstruktorem i wykonawcą naszej szopki jest Pan Daniel Łukawski.

Podczas tego nabożeństwa, tak jak przed wiekami pasterze i królowie oczekiwaliśmy na narodziny Jezusa. Ksiądz proboszcz na zakończenie Pasterki złożył wszystkim obecnym i gościom życzenia błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 149 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.