Get Adobe Flash player
W trosce o bezpieczeństwo, zwracamy się z prośbą do wszystkich uczestników uroczystości religijnych o konsekwentne stosowanie się do aktualnych zaleceń sanitarnych. W sposób szczególny prosimy o zasłanianie ust i nosa lub zachowanie dystansu 2 metrów od innych uczestników zgromadzenia. Bóg zapłać.

pasterka 08Tradycją w naszym kraju jest, że po Wieczerzy Wigilijnej wierni idą na Pasterkę. Tak też było i w naszej parafii. Przed Mszą św. ksiądz proboszcz uroczyście w procesji zaniósł Dzieciątko Jezus do żłóbka, który znajduje się w naszej ruchomej szopce. Po raz pierwszy ruchoma szopka dekorowała naszą świątynię na Pasterce w 2013 r. Konstruktorem i wykonawcą naszej szopki jest Pan Daniel Łukawski.

Podczas tego nabożeństwa, tak jak przed wiekami pasterze i królowie oczekiwaliśmy na narodziny Jezusa. Ksiądz proboszcz na zakończenie Pasterki złożył wszystkim obecnym i gościom życzenia błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 240 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.