Get Adobe Flash player
W trosce o bezpieczeństwo, zwracamy się z prośbą do wszystkich uczestników uroczystości religijnych o konsekwentne stosowanie się do aktualnych zaleceń sanitarnych. W sposób szczególny prosimy o zasłanianie ust i nosa lub zachowanie dystansu 2 metrów od innych uczestników zgromadzenia. Bóg zapłać.

imieniny 16W piątek w święto św. Jana Apostoła proboszcz Jan Zając obchodził swoje imieniny. W Jego intencji została odprawiona Msza św. o godz. 18.00, po której ks. Piotr Gaj, ks. Stanisław Wdowiak, Liturgiczna Służba Ołtarza, Schola, Oaza i przedstawiciele wspólnot parafialnych złożyły ks. Solenizantowi życzenia przede wszystkim innymi zdrowia i nieustającego zapału w wykonywaniu obowiązków proboszcza. Po życzeniach wszyscy obecni na eucharystii mogli napić się poświęconego przez ks. Piotra wina.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 296 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.