imieniny 16W piątek w święto św. Jana Apostoła proboszcz Jan Zając obchodził swoje imieniny. W Jego intencji została odprawiona Msza św. o godz. 18.00, po której ks. Piotr Gaj, ks. Stanisław Wdowiak, Liturgiczna Służba Ołtarza, Schola, Oaza i przedstawiciele wspólnot parafialnych złożyły ks. Solenizantowi życzenia przede wszystkim innymi zdrowia i nieustającego zapału w wykonywaniu obowiązków proboszcza. Po życzeniach wszyscy obecni na eucharystii mogli napić się poświęconego przez ks. Piotra wina.