nieszporyNieszpory dziękczynne za kończący się 2019 rok zostały odprawione w sylwestrowy wieczór w naszym kościele. Podczas nabożeństwa dziękowaliśmy uwielbialiśmy za wszelkie dobro, ale też przepraszaliśmy i żałowaliśmy za zło, i że dobra mogło być więcej.
W wygłoszonym w czasie nieszporów słowie ks. proboszcz Jan Zając dokonał podsumowania najważniejszych wydarzeń parafii.

W podsumowaniu 2019 roku ks. proboszcz Jan podał, że: sakrament chrztu otrzymało 58 dzieci; do sakramentu I Komunii Świętej przystąpiło 23 dzieci; do sakramentu bierzmowania przystąpiło 79 osób; do stanu małżeńskiego wstąpiło 15 par. W 2018 r. w naszym kościele odprawiono 21 pogrzebów.
Po nieszporach została odprawiona ostatnia Msza św. w 2019 roku, w której udział wzięli wszyscy posługujący w naszej parafii księża, Liturgiczna Służba Ołtarza oraz zgromadzeni parafianie.
Na zakończenie Mszy św. złożył wszystkim noworoczne życzenie i zaprosił na Msze św. jutro w Nowym 2020 Roku.