Get Adobe Flash player
W trosce o bezpieczeństwo, zwracamy się z prośbą do wszystkich uczestników uroczystości religijnych o konsekwentne stosowanie się do aktualnych zaleceń sanitarnych. W sposób szczególny prosimy o zasłanianie ust i nosa lub zachowanie dystansu 2 metrów od innych uczestników zgromadzenia. Bóg zapłać.

wspolnota 04W niedzielę 5 stycznia 2020 r. po Godzinie Miłosierdzia w naszym Domu Parafialnym miało miejsce spotkanie opłatkowe wspólnot parafialnych. Spotkanie rozpoczął ks. proboszcz Jan Zając przywitaniem wszystkich obecnych członków wspólnot i odczytaniem fragmentów pisma świętego.

Następnie po odśpiewaniu kolędy nastąpiło wspólne łamanie się opłatkiem i składanie życzeń. Po wspólnym biesiadowaniu wspólnie z ks. Piotrem Gajem i ks. Janem Zającem przy pysznych wypiekach wszyscy udali się do kościoła na Nabożeństwo Różańcowe.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 313 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.