wspolnota 04W niedzielę 5 stycznia 2020 r. po Godzinie Miłosierdzia w naszym Domu Parafialnym miało miejsce spotkanie opłatkowe wspólnot parafialnych. Spotkanie rozpoczął ks. proboszcz Jan Zając przywitaniem wszystkich obecnych członków wspólnot i odczytaniem fragmentów pisma świętego.

Następnie po odśpiewaniu kolędy nastąpiło wspólne łamanie się opłatkiem i składanie życzeń. Po wspólnym biesiadowaniu wspólnie z ks. Piotrem Gajem i ks. Janem Zającem przy pysznych wypiekach wszyscy udali się do kościoła na Nabożeństwo Różańcowe.