Get Adobe Flash player
W trosce o bezpieczeństwo, zwracamy się z prośbą do wszystkich uczestników uroczystości religijnych o konsekwentne stosowanie się do aktualnych zaleceń sanitarnych. W sposób szczególny prosimy o zasłanianie ust i nosa lub zachowanie dystansu 2 metrów od innych uczestników zgromadzenia. Bóg zapłać.

blazejki 163 lutego 2020 r. w dzień św. Błażeja – patrona od bólu gardła, po raz jedenasty w naszym kościele świętowane były „Błażejki”. Na Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 zostały poświęcone jabłka. Na koniec Mszy św. każdy mógł wziąć ze sobą poświęcone jabłka, ufundowane przez Państwa Helenę i Stanisława Szwed.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 183 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.