Get Adobe Flash player
W trosce o bezpieczeństwo, zwracamy się z prośbą do wszystkich uczestników uroczystości religijnych o konsekwentne stosowanie się do aktualnych zaleceń sanitarnych. W sposób szczególny prosimy o zasłanianie ust i nosa lub zachowanie dystansu 2 metrów od innych uczestników zgromadzenia. Bóg zapłać.

agaty 08Nasza parafia pamięta się o różnych zwyczajach związanych z kultem świętych – w tym o św. Błażeju i św. Agacie. Stąd we wspomnienie św. Agaty w naszym kościele 5 lutego po Mszy św. o godz. 18.00 ks. Piotr Gaj poświęcił sól i chleb, który następnie wspólnie z ks. Janem Zającem przekazali uczestnikom Mszy św.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 120 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.