Get Adobe Flash player
W trosce o bezpieczeństwo, zwracamy się z prośbą do wszystkich uczestników uroczystości religijnych o konsekwentne stosowanie się do aktualnych zaleceń sanitarnych. W sposób szczególny prosimy o zasłanianie ust i nosa lub zachowanie dystansu 2 metrów od innych uczestników zgromadzenia. Bóg zapłać.

ks Antoni,,Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci żywych’’ – ks. Jan Twardowski


Dzień 7 luty 2020 roku – to dzień pierwszej rocznicy śmierci ks. Antoniego Saneckiego, naszego księdza Seniora. Dla wielu parafian ks. Antoni nadal jest ważną postacią, żyje w pamięci i sercach. Dowodem na to był udział parafian we Mszy świętej rok po śmierci ks. Antoniego, o godz. 18.00 w dniu 7 lutego. Liturgii przewodniczył ks. Piotr Gaj. Mszę świętą odprawiali również dziekan dekanatu nowodębskiego ks. kan. Józef Rogowski - proboszcz parafii św. Stanisława w Chmielowie i ks. proboszcz Jan Zając.

Wspaniałą rzeczą jest pamiętać o zmarłych i łączyć tę pamięć z modlitwą. Uczestnictwo w Eucharystii, przyjęte Komunie święte to wspaniały dar jaki mogliśmy my – parafianie ofiarować zmarłemu ks. Antoniemu i wyrazić wdzięczność za jego życie, za głoszone przez Niego Słowo Boże i sprawowane sakramenty.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 114 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.