Get Adobe Flash player
W trosce o bezpieczeństwo, zwracamy się z prośbą do wszystkich uczestników uroczystości religijnych o konsekwentne stosowanie się do aktualnych zaleceń sanitarnych. W sposób szczególny prosimy o zasłanianie ust i nosa lub zachowanie dystansu 2 metrów od innych uczestników zgromadzenia. Bóg zapłać.

zespol tylko jezusW naszym kościele dzisiaj w niedzielę 9 lutego 2020 r. każdą Mszę św. zespół „Tylko Jezus” ubogacał swoją muzyką i śpiewem. Mariusz Śmiałek z rodziną tworzący zespół przyjechał do nas ze Szkocji z projektem „Tylko Jezus”. Po Mszach św. można było nabyć płyty z ich utworami.

Zapraszamy na godz. 19.00 na Wieczór uwielbienia” z zespołem „Tylko Jezus”.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 106 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.