Get Adobe Flash player
W trosce o bezpieczeństwo, zwracamy się z prośbą do wszystkich uczestników uroczystości religijnych o konsekwentne stosowanie się do aktualnych zaleceń sanitarnych. W sposób szczególny prosimy o zasłanianie ust i nosa lub zachowanie dystansu 2 metrów od innych uczestników zgromadzenia. Bóg zapłać.

tylko 17W niedzielę 9 lutego 2020 r. po Mszy św. o godz. 18.00 w naszym kościele wystąpił pochodzący z Tarnobrzega, a od kilkunastu lat mieszkający w Szkocji Mariusz Śmiałek razem ze swą siostrą oraz synem z koncertem ewangelizacyjnym „Tylko Jezus”.
- Przyjechaliśmy z projektem „Tylko Jezus”, którego najgłówniejszym celem jest ewangelizacja, czyli głoszenie Dobrej Nowiny w różnych środowiskach, dla różnych ludzi, różnych narodowości i różnych wyznań. Chcemy dotrzeć do każdego – powiedział na wstępie lider zespołu Mariusz Śmiałek i jednocześnie autor tekstów i kompozytor.

Wszyscy, którzy przyszli na koncert ewangelizacyjny „Tylko Jezus” usłyszeli piękną, poruszającą, nietuzinkową i pełną biblijnego przesłania muzykę. Usłyszeli proste, melodyjne i dynamiczne utwory, które podnoszą ducha, cieszą serca i sprawiają, że podśpiewujemy je w domu, pracy i...

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 153 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.