Get Adobe Flash player

marsz 53W pierwszy piątek Wielkiego Postu 28 lutego 2020 roku ulicami Tarnobrzega przeszła gwiaździsta Droga Krzyżowa.
Z tarnobrzeskich parafii po wieczornych Mszach św. – z naszej parafii po Mszy św. o godz. 18.00 - wierni wyruszyli, by przemierzając ulice miasta i rozważając stacje męki Pańskiej - spotkać się, jak każdego roku, przy figurze Serca Pana Jezusa na osiedlu Serbinów. Tam przepraszaliśmy Boga za grzechy płynące z nałogów, zwłaszcza alkoholizmu i zawierzyliśmy mieszkańców naszego miasta na czas Wielkiego Postu Najświętszemu Sercu Bożemu.

Prosiliśmy o łaskę przebaczenia i nawrócenia dla wszystkich ulegających alkoholizmowi, a dla osób cierpiących z jego powodu - o otuchę i siły.
Na koniec Drogi Krzyżowej zakończonej odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego, wszyscy kapłani obecni pod figurą Bożego Serca udzielili zgromadzonym błogosławieństwa na dobre przeżycie Wielkiego Postu, na ten wielkopostny czas odnoszenia zwycięstwa nad grzechem.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 261 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.