Get Adobe Flash player

figura 02We wtorek 10 marca 2020 r. na zakończenie Mszy św. o godz. 18.00 ksiądz proboszcz Jan Zając opiekun duchowy naszego komicjum Legionu Maryi pw. Matki Bożej Róży Duchownej poświęcił figurę Matki Bożej Niepokalanie Poczętej. Na uroczystości poświęcenia figury obecna była Pani Kazimiera Malinowska - prezydent komicjom Tarnobrzeg.
Po poświęceniu figurki członkowie Legionu Maryi pw. Matki Bożej Róży Duchownej udali się do Domu parafialnego na modlitewne spotkanie.

Nieodłącznym elementem każdego cotygodniowego spotkania legionowego jest ołtarzyk, na którym centralne miejsce zajmuje figurka Matki Bożej Niepokalanie Poczętej – symbolizująca obecność Maryi pośród legionistów oraz vexillum. Kwiaty i świece dopełniają wystroju ołtarzyka.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 242 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.