Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

Zaproszenie do uczestnictwa w rekolekcjach wielkopostnych prowadzonych on-line dla wszystkich, którzy z racji na stan epidemii pozostają w domach. Diecezja Sandomierska wychodząc naprzeciw potrzebom duchowym wiernych transmituje rekolekcje z kościoła parafialnego w Gorzycach. Nauki rekolekcyjne poprowadzi ks. Zbigniew Kargul i ks. Mariusz Kozłowski.

Program rekolekcji dla dorosłych:

  • Niedziela, 29 marca, godz. 18.00 – Msza święta z nauką rekolekcyjną
  • Poniedziałek, 30 marca, godz.18.00 – Msza święta z nauką rekolekcyjną
  • Wtorek, 31 marca, godz. 18.00 – Msza święta z nauką rekolekcyjną
  • Środa, 1 kwietnia, godz. 18.00 – Msza święta z nauką rekolekcyjną

Odzwiedzający

Odwiedza nas 135 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.