Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

glosnikW związku z ograniczeniami poruszania się i uczestnictwa w nabożeństwach większej liczby wiernych z powodu pandemii COVID-19 informujemy, że wybrane nabożeństwa w naszym kościele będą nagłośnione przez głośniki zewnętrzne. W ten sposób większa liczba wiernych naszej parafii będzie mogła uczestniczyć w nabożeństwach Triduum Paschalnego i Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego. Mieszkańców okolicznych domów i mieszkań zachęcamy do udziału i duchowej łączności.

Nagłośnione nabożeństwa:

  • Wielki Czwartek - 18:00
  • Wielki Piątek - 17:30
  • Wielka Sobota - 19:00
  • Wielka Niedziela - 10:30

Odzwiedzający

Odwiedza nas 173 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.