Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

nowenna MBPocząwszy od Wielkiego Czwartku następnie w Wielki Piątek i Wielką Sobotę w naszym kościele o godz. 15.00 ks. proboszcz Jan Zając po wystawieniu Najświętszego Sakramentu odprawia modlitwę uniżenia. Modlitwa uniżenia to modlitwa pokutna i wynagradzająca. Jest ona potężną modlitwą wołania o ratunek i pomoc Boga w sytuacjach najtrudniejszych (dla narodu, świata, rodziny).

Leżenie krzyżem jest znakiem najgłębszej adoracji oraz pokuty. Jest to jeszcze większe uniżenie siebie wobec Majestatu Bożego aniżeli klęczenie. Leżenie krzyżem symbolizuje najgłębsze poniżenie siebie i najusilniejszą modlitwę. Lepiej niż słowa wyraża ono całkowite oddanie się Bogu i poczucie własnej słabości.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 114 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.