Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

nowenna MBZ piątku na sobotę (1/2 maja 2020 r.) odbędzie się w naszej parafii nocna adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się w piątek Mszą św. o godz. 18:00 a zakończy w sobotę Mszą św. o godz. 7:00. O godz. 20:30 wspólnie odmówimy różaniec, koronkę do Miłosierdzia Bożego i odśpiewamy Apel Jasnogórski. Po Apelu indywidualnie będziemy trwali przed Panem Jezusem obecnym w Hostii w modlitwie uniżenia. Kościół przez całą noc będzie otwarty. Serdecznie zapraszamy na wspólne i osobiste czuwanie. Osoby chętne prosimy wpisać się na listę na wybraną godzinę adoracji, żeby Pan Jezus nie był sam. Lista znajduję się za ławkami na stoliku.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 124 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.