Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

straz 08W poniedziałek 4 maja 2020 r. w dniu imienin patrona Strażaków św. Floriana. świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Strażaka. O godz. 18.00 miała miejsce uroczysta Msza święta w intencji strażaków i ich rodzin, na którą stawili się nasi Panowie Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dzikowie.

Z uwagi na stan epidemii w Polsce nabożeństwo zostało zorganizowane z zachowaniem reżimu sanitarnego z ograniczoną liczbą uczestników. Ks. proboszcz Jan Zając serdecznie przywitał Panów Strażaków i wyraził wdzięczność za Ich dzisiejszą obecność – bo choć zasłonięci maseczkami dali się rozpoznać, że to nasi Strażacy.

Święto Strażaka jest okazją do wyrażenia wdzięczności Strażakom za ich niebezpieczną i ciężką pracę niejednokrotnie ratującą zdrowie i życie ludzi co niniejszym uczynił ks. proboszcz Jan Zając na zakończenie Mszy św. Życzył Panom Strażakom satysfakcji z pracy, szczęśliwych powrotów z akcji. Podziękował za poczucie bezpieczeństwa, które dają nam wszystkim.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.