Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

imieniny 09W dniu 8 maja 2020 r. na Mszy św. koncelebrowanej o godz. 18.00 z udziałem ks. proboszcza Jana Zająca, ks. Piotra Gaja, ks. Adama Wąsika i ks. Stanisława Wdowiaka modliliśmy się m.in. w intencji naszego solenizanta ks. Stanisława Wdowiaka.
Na zakończenie Mszy św. przedstawiciele wspólnot parafialnych złożyli Solenizantowi życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, opieki Matki Bożej i podziękowali za posługę. Były kwiaty, prezenty i tradycyjne „Życzymy…”. Ks. proboszcz Jan Zając również złożył ks. Solenizantowi życzenie w imieniu swoim i pozostałych księży. Ksiądz Stanisław podziękował za życzliwość i serdeczność oraz wszelkie dobro jakie go spotyka w naszej wspólnocie parafialnej.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.