Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

ks piotrNiedziela 7 czerwca 2020 r. to dzień 38. urodzin ks. Piotra Gaja. Stąd na zakończenie Mszy św. o godz. 10.00 Liturgiczna Służba Ołtarza, Oaza i Pan kościelny Mateusz Sędyka złożyli ks. Piotrowi serdeczne życzenia zdrowia, łask Bożych, opieki Matki Bożej w każdym dniu pełnienia posługi kapłańskiej.
Ksiądz proboszcz Jan Zając i ks. Stanisław Wdowiak dołączyli się do życzeń młodzieży. Jubilat ksiądz Piotr podziękował za życzenia, za życzliwość i serdeczność z jaką codziennie spotyka się w swojej pracy a ks. proboszczowi Janowi i ks. Stanisławowi podziękował za współpracę, za naukę i za rodzinną atmosferę panującą na plebani.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 138 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.