Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

boze cialoW dniu 11 czerwca 2020 r. w kościele katolickim obchodzona jest Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, tradycyjnie zwaną Bożym Ciałem. O godz. 9.00 została odprawiona uroczysta Msza św. koncelebrowana, na której homilię wygłosił ks. proboszcz Jan Zając. Ksiądz proboszcz nawiązując do uroczystości Bożego Ciała mówił, że jest ono symbolem głębokiej wiary i naszej religijności. Po Mszy św. z Panem Jezusem, obecnym w Najświętszym Sakramencie, udaliśmy się z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy aby publicznie wyznać naszą wiarę w Boga i prosić o Jego błogosławieństwo.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 187 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.