Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

adoracja 05Po Mszy św. o godz. 18.00 i pożegnaniu Matki Bożej Wspomożycielki Prześladowanych Chrześcijan nastąpiło wystawienie Najświętszego Sakramentu a po nim rozpoczęła się nocna adoracja. O godz. 20.30 ks. proboszcz Jan Zając wraz z adorującymi Najświętszy Sakrament odmówili część bolesną różańca św., odśpiewali Apel Jasnogórski, odmówili koronkę do Miłosierdzia Bożego i dwie litanie. Kilka osób modliło się w modlitwie uniżenia. Po zakończeniu wspólnej adoracji do godz. 7.00 dnia następnego trwała adoracja w ciszy, rozmodleniu. O godz. 7.00 odprawiona została Msza św. na zakończenie nocnej adoracji.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 101 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.