Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

autaW sobotę 25 lipca 2020 r. obchodziliśmy to święto św. Jakuba i św. Krzysztofa - patrona kierowców. W sobotę zakończył się XXI Ogólnopolskiego tygodnia św. Krzysztofa po hasłem „Umocnieni Eucharystią, niesiemy Chrystusa”. Był to również dzień imienin księdza biskupa Krzysztofa Nitkiewicza. Na Mszy św. o godz. 18.00 modlono się w intencji Solenizantów, w tym, ks. biskupa Krzysztofa i kierowców, by owocnie służyli innym i unikali nieszczęśliwych wypadków.

Po Eucharystii ks. Piotr Gaj pobłogosławił kierowców a następnie poświęcił rowery i pojazdy mechaniczne, które kierowcy ustawili na parkingu przed i za kościołem. Przy okazji błogosławieństwa kierowców i święcenia pojazdów zbierane były fundusze na środki transportu dla polskich misjonarzy posługujących na całym świecie.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.