Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

bialy 13Dzieci, które w naszym kościele w dniu 23 sierpnia 2020 r. podczas Mszy św. o godz. 11:30 po raz pierwszy przyjęły Pana Jezusa w Komunii św., przez kolejny tydzień przeżywały Biały Tydzień. Codziennie o godz. 17.30 odmawiały różaniec św. a następnie uczestniczyły we Mszy św. o godz. 18.00.

Był to czas kiedy w otoczeniu rodziny i wspólnoty parafialnej dzieci przyjmowały Ciało Pana Jezusa. Każdego dnia głoszone były krótkie katechezy kierowane do dzieci i rodziców. Każdego dnia dzieci dziękowały i prosiły Pana Jezusa w różnych intencjach. W poniedziałek dzieci otrzymały poświęcone obrazki pierwszokomunijne a ks. proboszcz Jan Zając poświęcił przyniesione przez dzieci religijne prezenty.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 118 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.