Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

szkola 13W dniu 1 września 2020 r. Mszą św. o godz. 8.00 uczniowie i grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej Nr 9 w Tarnobrzegu zainaugurowali rok szkolny 2020/2021. Mszy św. koncelebrowanej przewodniczył ks. proboszcz Jan Zając zaś kazanie wygłosił ks. Michał Wrona. Po Eucharystii wszyscy obecni w kościele za pocztem sztandarowym udali się do szkoły na dalszą część inauguracji roku szkolnego.

Po kilkumiesięcznej przerwie uczniowie i nauczyciele wrócili do szkół i swoich codziennych obowiązków. W nowym roku szkolnym zarówno uczniowie jak i nauczyciele będą musieli zmierzyć się nie tylko z nauką, ale również z przestrzeganiem nowego reżimu sanitarnego. Mimo tych obostrzeń po długiej nieobecności w szkolnych ławkach, wielu uczniów nie mogło się już doczekać powrotu. Ks. proboszcz Jan Zając życzył uczniom by każdy Ich dzień był przygodą, która pozwoli Im rozwijać się i poszerzać swoje horyzonty. Nauczycielom życzył, aby ich zaangażowanie przynosiło satysfakcję zawodową, Rodzicom – spokoju i wiary we własne dzieci.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 188 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.