rocznica 15W niedzielę 13 września 2020 r. o godz. 11.30 w naszej parafii odbyła się uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii Świętej.
Eucharystia w rocznicę Pierwszej Komunii Świętej była dziękczynieniem Bogu za pierwsze pełne uczestnictwo we Mszy świętej rok temu i za wszystkie Komunie święte w ciągu tego roku.

Mszy św. koncelebrowanej przewodniczył ks. proboszcz Jan Zając z udziałem ks. Stanisława Wdowiaka. Ks. Piotr Gaj, który przygotowywał dzieci do uroczystości czuwał nad przebiegiem ceremonii.
Piękna uroczysta rocznicowa Msza św. została zakończona podziękowaniem dzieci za nauczanie i opiekę księżom i wręczeniem Im bukietów kwiatów.
Na koniec ks. Piotr Gaj zaprosił dzieci na godz. 17.30 na nabożeństwo a na cały przyszły Biały Tydzień na godz. 17.45.