bl cerem 1419 września 2020 r. podczas XXIV Spotkania Młodych Diecezji Sandomierskiej przeżywanych pod hasłem „Młodzi u świętego Stanisława Kostki”, które odbyły się przy kościele Ducha Świętego w Staszowie ks. Biskup Krzysztof Nitkiewicz podczas Mszy Świętej udzielił błogosławieństwa nowemu Animatorowi i nowym Ceremoniarzom z naszej parafii.

Kandydaci na Animatora i Ceremoniarza przygotowywali się przez cały rok, podczas spotkań formacyjnych w Domu Rekolekcyjnym w Radomyślu nad Sanem.
Z naszej parafii Animatorem został Tomasz Kawalec, a Ceremoniarzami Paweł Sałek, Jan Trzaska oraz Krzysztof Kos.
Ze względu na obostrzenia epidemiczne XXIV Spotkania Młodych Diecezji Sandomierskiej miały charakter jednodniowy i przybyli na nie tylko reprezentanci młodych z Diecezji