Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

monstrancjaW pierwszy czwartek miesiąca w dniu 1 października 2020 r. podczas Mszy św. o godz. 7.00 odbyła się podniosła uroczystość poświęcenia nowej, pięknej, wykonanej na zamówienie monstrancji.
Poświęcenia monstrancji dokonał ks. proboszcz Jan Zając. Monstrancja jest darem dla parafii od naszego Księdza Seniora Stanisława Wdowiaka w podziękowaniu za prawie 50 lat posługi kapłańskiej. Do jubileuszu 50-lecia kapłaństwa ks. Stanisława co prawda jeszcze trochę czasu zostało ale obchody uważamy za rozpoczęte. Ks. Stanisław podarował również kustodię - puszkę, w które przechowuje się konsekrowaną hostię w tabernakulum.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 170 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.