Get Adobe Flash player
W trosce o bezpieczeństwo, zwracamy się z prośbą do wszystkich uczestników uroczystości religijnych o konsekwentne stosowanie się do aktualnych zaleceń sanitarnych. W sposób szczególny prosimy o zasłanianie ust i nosa lub zachowanie dystansu 2 metrów od innych uczestników zgromadzenia. Bóg zapłać.

adoracja 01W piątek 2 września 2020 r. po Mszy św. o godz. 18.00 nastąpiło wystawienie Najświętszego Sakramentu a po nim rozpoczęła się całonocna adoracja. O godz. 20.30 ks. proboszcz Jan Zając wraz z obecnymi w kościele odmówił część światła różańca św. O godz. 21.00 został odśpiewany Apel Jasnogórski a po nim odmówiona koronka do Miłosierdzia Bożego. Kilka osób modliło się w modlitwie uniżenia. Po zakończeniu wspólnej adoracji trwała adoracja w ciszy i rozmodleniu do godz. 7.00 dnia następnego.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 351 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.