Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

roze 06W sobotę 3 października 2020 r. w parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu miała miejsce Diecezjalna Pielgrzymka Członków Kół Żywego Różańca. Z względu na pandemię koronawirusa na pielgrzymkę przybyło po czterech przedstawicieli Kół Żywego Różańca z poszczególnych dekanatów.

Modlitewne spotkanie o godz. 10 rozpoczęła wspólna modlitwa różańcowa z rozważaniami, którą prowadził ks. Augustyn Łyko, diecezjalny moderator Kół Żywego Różańca. O godz. 11.00 odprawiona została Msza św. pod przewodnictwem bp. Krzysztofa Nitkiewicza. Koncelebrowali: ks. prał. Jan Biedroń, proboszcz parafii, ks. kan. Roman Janiec, kanclerz kurii, ks. kan. Marek Kumór, dyrektor wydziału duszpasterskiego, ks. Augustyn Łyko oraz przybyli kapłani, opiekunowie parafialnych kół różańcowych.
Homilię do zebranych wygłosił proboszcz parafii MBNP ks. prał. dr Jan Biedroń, w której zachęcał do naśladowania Maryi i Świętych w codziennym życiu.
Na zakończenie Eucharystii bp Krzysztof Nitkiewicz podziękował przedstawicielom parafii za przybycie oraz wspólną modlitwę.
Po Mszy św. członkowie Kół Żywego Różańca zostali zaproszeni na poczęstunek.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 112 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.