Get Adobe Flash player
W trosce o bezpieczeństwo, zwracamy się z prośbą do wszystkich uczestników uroczystości religijnych o konsekwentne stosowanie się do aktualnych zaleceń sanitarnych. W sposób szczególny prosimy o zasłanianie ust i nosa lub zachowanie dystansu 2 metrów od innych uczestników zgromadzenia. Bóg zapłać.

Maryja Róża DuchownaWe wtorek 6 października 2020 r. po Mszy św. o godz. 18.00 zostanie odprawione Nabożeństwo Błagalne połączone z Drogą Krzyżową, przed indywidualnym ofiarowaniu się Jezusowi Chrystusowi przez Ręce Maryi wg Św. Ludwika Marii Grignon de Monfort - dla grupy zawierzającej się 7 października 2020 r. Do modlitwy zapraszamy również parafian i gości nie biorących udziału bezpośrednio w zawierzeniu.

W środę 7 października 2020 r. w święto Matki Bożej Różańcowej na Mszy św. o godzinie 18.00 osoby, które brały udział w internetowych rekolekcjach w okresie od 04 września do 6 października przystąpią do indywidualnego Zawierzenia się Jezusowi Chrystusowi przez Ręce Maryi. Serdecznie zapraszamy na niecodzienną uroczystość.

Najnowsza fotogaleria

Odzwiedzający

Odwiedza nas 179 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.