Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

Maryja Róża DuchownaWe wtorek 6 października 2020 r. po Mszy św. o godz. 18.00 zostanie odprawione Nabożeństwo Błagalne połączone z Drogą Krzyżową, przed indywidualnym ofiarowaniu się Jezusowi Chrystusowi przez Ręce Maryi wg Św. Ludwika Marii Grignon de Monfort - dla grupy zawierzającej się 7 października 2020 r. Do modlitwy zapraszamy również parafian i gości nie biorących udziału bezpośrednio w zawierzeniu.

W środę 7 października 2020 r. w święto Matki Bożej Różańcowej na Mszy św. o godzinie 18.00 osoby, które brały udział w internetowych rekolekcjach w okresie od 04 września do 6 października przystąpią do indywidualnego Zawierzenia się Jezusowi Chrystusowi przez Ręce Maryi. Serdecznie zapraszamy na niecodzienną uroczystość.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 137 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.