Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

zawierz 08W środę 7-go października 2020 r. we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej na Mszy św. o godz. 18 osoby, które brały udział w internetowych rekolekcjach prowadzonych przez ks. Krzysztofa Sochackiego (który aktualnie posługuje w Medjugorie) w okresie od 4 września do 6 października dokonały Aktu indywidualnego zawierzenia swojego życia Jezusowi Chrystusowi przez Serce Niepokalanej Maryi.

Ta droga zawierzenia była skarbem i szkołą świętości oraz motorem skutecznego apostolstwa w życiu św. Jana Pawła II, św O. Maksymiliana czy św. Ludwika Marii Grignion de Montforta. Sama Matka Boża w Fatimie powiedziała, że poświęcenie się Jej Niepokalanemu Sercu jest skutecznym sposobem dla ocalenia świata.

Po odczytaniu Aktu zawierzenia ks. proboszcz Jan Zając udzielił indywidualnego błogosławieństwa każdej zawierzającej osobie i odebrał od nich Akt zawierzenia.
Po tej uroczystości została odmówiona nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Ksiądz proboszcz Jan Zając zaprosił wszystkich na Mszę św. dziękczynną w dniu 12 października 2020 r. na godz. 18.00.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 116 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.