Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

fatimska 07We wtorek 13 października 2020 r. po Mszy św. wieczornej i nowennie do św. Józefa zostało odprawione ostatnie w 2020 r. nabożeństwo fatimskie. Ze względu na padający deszcz procesja z figurką Matki Bożej Fatimskiej przeszła w kościele.

Nabożeństwo Fatimskie jest odpowiedzią na dwa wezwania Maryi: do modlitwy różańcowej i do czynienia pokuty za grzeszników. Wyzwala gorącą modlitwę, rodzi radość ze spotkania z Maryją, która prowadzi lud do Swojego Syna. Wieczorna procesja ze świecami i figurą Matki Bożej przypomina Fatimę i to, co się tam działo w czasie objawień Łucji oraz Hiacyncie i Franciszkowi. Nabożeństwo Fatimskie uczy nas codziennego trwania w zjednoczeniu z Chrystusem, poprzez stanie przy Sercu Maryi. Ona ogarnia nas swoim Niepokalanym Sercem i uczy żyć tym, czego pragnie od nas Bóg.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 159 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.