Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

dziekczynnaW poniedziałek 12 października 2020 r. została odprawiona Msza św. dziękczynna w intencji osób, które w dniu 7 października 2020 r. w naszym kościele dokonały Aktu indywidualnego zawierzenia swojego życia Jezusowi Chrystusowi przez Serce Niepokalanej Maryi.

Po Mszy św. ks. Piotr Gaj przekazał zawierzonym osobom podpisane przez ks. proboszcza Jana Zająca Akty zawierzenia życząc wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej i wszelkiego dobra.

Po Eucharystii wszyscy udali się do Domu parafialnego na poczęstunek i konsumpcję wspaniałego tortu. Grupa osób, które dokonały Aktu zawierzenia w naszym kościele należy do różnych parafii nie tylko w Tarnobrzegu stąd na spotkaniu powstała więź międzyparafialna tych osób.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 152 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.