Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

Rozaniec Do Granic Gietrzwald1 listopada rusza akcja „Różaniec do granic nieba”. To kontynuacja modlitewnych inicjatyw „Różaniec do granic”, „Wielkiej Pokuty” oraz „Polski pod Krzyżem”. W tym roku będziemy się modlić o pojednanie, przebaczenie i uzdrowienie wszelkich ran związanych z utratą dziecka nienarodzonego w wyniku aborcji. Akcja „Różaniec do granic nieba” odbędzie się od 1 do 8 listopada i będzie składała się z dwóch różnych elementów – dla parafii i dla rodzin.

Wszyscy są zaproszeni, by udać się w dowolnym dniu, między 1-8 listopada na rodzinny grób na cmentarz i tam w modlitwie przywołać dzieci nienarodzone, którym niedane było przyjść na świat w całej historii danej rodziny przez wszystkie pokolenia wstecz, włączając je tym samym w sposób świadomy do wspólnoty rodzinnej.”

Zachęcamy również, aby prosić o wybaczenie te dzieci, którym nie zostało dane narodzić z powodu winy ich rodziców, oraz wołać do Boga o uzdrowienie ran tych.

Zachęcamy do modlitwy w swoich domach lub miejscach publicznego kultu, które będą dostępne dla wiernych.

Wydarzenie będzie zainaugurowane w Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej, 1 listopada 2020 r., w uroczystość Wszystkich Świętych Mszą Świętą o godzinie 19:00 pod przewodnictwem arcybiskupa Józefa Górzyńskiego, metropolity warmińskiego. Czuwanie modlitewne potrwa do godziny 21:00.

Msza święta i czuwanie będzie transmitowane od godziny 19:00 do 21:00 na stronie www.rozaniecdogranic.pl

Modlimy się codziennie modlitwami, które można znaleźć na stronie www.rozaniecdogranic.pl.

Modlitwa proponowana w ramach wydarzenia Różaniec Do Granic Nieba składa się z 4 części:
1. do Boga Ojca - przepraszamy za wszystkie grzechy przeciwko dzieciom nienarodzonym,
2. kierujemy modlitwę do dzieci - przepraszamy, przyjmujemy je do naszych serc i do naszych rodzin, prosimy o modlitwę,
3. odmawiamy psalm 51 (psalm pokutny)
4. odmawiamy co najmniej jedną część różańca, najlepiej tajemnice bolesne.

Modlitwy można znaleźć pod tym linkiem:
https://rozaniecdogranic.pl/modlitwa

Msza święta i czuwanie będzie transmitowane od godziny 19:00 do 21:00 na stronie www.rozaniecdogranic.pl

 Włączmy się do akcji „Różaniec do granic Nieba”.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.