Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

rozaniec13Modlitwa różańcowa to niezawodne narzędzie, dzięki któremu możemy nieść pomoc wszystkim wiernym zmarłym, którzy pokutują w czyśćcu. W naszym kościele w miesiącu listopadzie o godz. 17.30 odmawiany jest różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach. Odmawianie różańca za zmarłych jest najpiękniejszym uczynkiem miłosierdzia, który możemy ofiarować naszym oczekującym zbawienia bliskim. Dlatego tak ważne jest, abyśmy pamiętali o szczególnej mocy tej modlitwy.

Dusze czyśćcowe ze szczególną nadzieją wypatrują wstawiennictwa Maryi! Najświętsza Matka sama powiedziała w Objawieniach św. Brygidy: "Jestem Królową nieba, Matką miłosierdzia i drogą, po której grzesznicy wracają do Boga." Wszelka kara czyśćcowa staje się lżejszą i łatwiejszą za moim pośrednictwem.

Moc modlitwy różańcowej może za naszą sprawą

przynieść zbawienie wielu duszom!

Odzwiedzający

Odwiedza nas 107 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.