Get Adobe Flash player

rajd 13W sobotę 26 czerwca 2021 r. o godz. 8.30 rozpoczął się na dziedzińcu Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu XII Sandomierski Rajd Papieski - rowerowy. Z racji obchodzonego Roku św. Józefa trasa wiodła z Sandomierza przez Obrazów, Dębiany i Świątniki do kościoła stacyjnego pw. św. Józefa w Klimontowie.

W sandomierskim rajdzie wzięło udział kilka osób z naszej parafii. Nasi parafianie wspólnie z księdzem Janem Zającem i innymi uczestnikami pokonali ponad 30-kilometrową trasę, prowadzącą przez malownicze, sadownicze tereny.

XII Rajd Papieski w mediach

Strona Diecezji Sandomierskiej   Strona iTV Wisła

Powrót grupy naszych parafian z Klimontowa do domu to kolejne kilometry - przez Koprzywnicę, Ciszycę - na prom. Łącznie cykliści z naszej parafii przejechali 68 km.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 92 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.