Get Adobe Flash player

sierpien 10Matka Najświętsza wybrała 13. dzień miesiąca jako najbardziej poświęcony Jej, dlatego prosiła, aby w tym dniu gromadzono się w kościołach na modlitwie różańcowej.
W naszym kościele po Mszy św. wieczornej, 13 sierpnia 2021 r. miała miejsce procesja fatimska. W trakcie przemarszu maryjnego ulicami osiedla Dzików niesiona była figura Matki Bożej i odmawiany był różaniec.

Nabożeństwo Fatimskie, nawiązuje do objawień Matki Bożej w Fatimie. Jest odpowiedzią na dwa wezwania Maryi: do modlitwy różańcowej i do czynienia pokuty za grzeszników. Wieczorna procesja z figurą Matki Bożej przypomina Fatimę i to, co się tam działo w czasie objawień Łucji oraz Hiacyncie i Franciszkowi - dziś już błogosławionym.
Nabożeństwo Fatimskie uczy nas codziennego trwania w zjednoczeniu z Chrystusem, poprzez stanie przy Sercu Maryi. Ona ogarnia nas swoim Niepokalanym Sercem i uczy żyć tym, czego pragnie od nas Bóg.

Nikt nie wie, ile łask modlący się ludzie uzyskali za Jej pośrednictwem. Ona jest nam Matką na trudne czasy.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.