Get Adobe Flash player

fatimskie09W poniedziałek 13 września 2021 r. po Mszy św. wieczornej zostało odprawione przedostatnie w tym roku kalendarzowym nabożeństwo fatimskie. Ulicami osiedla Dzików procesyjnie niesiona była figura Matki Bożej i odmawiany różaniec. Nabożeństwa fatimskie odprawiane 13. dnia miesiąca od maja do października, ciągle zachowują swą żywość i ducha, który wciąż się rozszerza. Miłość do Matki Bożej, w znaku Fatimskiej Pani, zdaje się, jakby nie zauważała przemijającego czasu. Przesłanie Pani Fatimskiej, choć minął ponad wiek od objawień w portugalskiej wsi, wciąż jest aktualne. Jego zdaniem, wobec nowych wyzwań wołanie Maryi do modlitwy, pokuty i nawrócenia winno rozlegać się w Kościele z nową siłą.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 90 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.