urodziny 09W dniu 11 grudnia 2021 r. o godz. 18.00 została odprawiona Msza św. roratnia z udziałem dzieci z lampionami. W tym dniu ks. proboszcz Jan Zając obchodził urodziny stąd w intencji dziękczynnej modliliśmy się o nieustającą opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski.

Na zakończenie Liturgii w imieniu Liturgicznej Służby Ołtarza i Oazy życzenia ks. Jubilatowi złożył Lektor Arek. Po nim życzenia złożyli członkowie nowopowstałej wspólnoty Faustinum. Następnie w imieniu parafialnej wspólnoty i Legionu Maryi serdeczne życzenia ks. proboszczowi Janowi złożyła Prezydent Legionu Maryi Pani Marta Wilk. Na koniec życzenia ks. Janowi złożyli ks. Sylwester i ks. Stanisław a wierni zgromadzeni w kościele dołączyli się do życzeń śpiewając pieśń „Życzymy, życzymy…”.