Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

sw strazakaW środę 4 maja 2022 r. w dzień św. Floriana, patrona strażaków, o godz. 18:00 na Mszy św. modliliśmy się za naszych Panów Strażaków, którzy przybyli do kościoła na Eucharystię, wyrażając w ten sposób naszą wdzięczność za Ich gotowość i zaangażowanie w działalność społeczną. Panowie strażacy z OSP na Dzikowie zawsze spieszą by zdążyć z pomocą na czas, angażując się całym sercem w działalność ratowniczą i społeczną.

Naszym Panom Strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej na Dzikowie oraz wszystkim strażakom składaliśmy najlepsze życzenia, bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji. Niech podejmowane działania i służba drugiemu człowiekowi będą zawsze źródłem osobistej satysfakcji i społecznego uznania.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.