Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

majowkaPrzez cały miesiąc maj przed figurą Matki Bożej na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego i Słomki o godz. 19:30 śpiewana jest i będzie majówka. Bo wieczorne majowe modlitewne spotkania przy kapliczkach i figurach przydrożnych to piękna polska tradycja.

Wieczorem przy kapliczce gromadzą się mieszkańcy naszych dwóch osiedli Dzików i Podłęże by się modlić i śpiewać pieśni ku czci Najświętszej Maryi Panny. Nabożeństwa majowe prowadzi Prezydent Legionu Maryi Pani Marta Wilk. W tym roku na wieczorne modlitwy i śpiewanie pieśni maryjnych przychodzi pod figurę coraz więcej mieszkańców. Obecni są również kapłani z naszej parafii. Jest nadzieja, że tradycja utrzyma się.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 571 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.