Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

im st 13Kościół katolicki w Polsce obchodzi tradycyjnie w dniu 8 maja uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski. W roku 2022 jej data zbiegła się jednak z IV Niedzielą Wielkanocną i obchodzona jest w dniu 9 maja.
Stąd też w poniedziałek 9 maja 2022 roku na Mszy św. o godz. 18.00 modliliśmy się w intencji ks. Solenizanta Stanisława Wdowiaka. Najpierw życzenia złożył w imieniu kapłanów ks. proboszcz Jan Zając a po min przedstawiciele wspólnot parafialnych. Na koniec głos zabrał ks. Stanisław dziękując za złożone życzenie opowiedział o swojej pierwszej Komunii Świętej.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Zmień wygląd strony

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.