Dla uczczenia Święta Chrystusa Króla są podejmowane w parafiach corocznie, w całej Polsce 24 godzinne adoracje Najświętszego Sakramentu. Nowenna rozpoczyna się w wigilię Święta Podwyższenia Krzyża Świętego – 13 września i trwa do 23 listopada, tj. Święta Chrystusa Króla.
W tym roku już po raz szesnasty Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa Króla królów i Pana panów podejmują w swoich parafiach ten radosny trud, aby modlić się wspólnie z całą Polską i upraszać łaski dla siebie i swojej parafii oraz wynagradzać Bożemu Sercu za nasze grzechy.

W Tarnobrzegu w tym roku w ramach tej nowenny, całodobowa adoracja odbędzie się w parafii Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny (osiedle Zakrzów). Czuwanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 17.00 w dniu 4 października (sobota). Po Mszy św. rozpocznie się Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa z poszczególnych parafii tarnobrzeskich i trwać będzie do godziny 17.00 następnego dnia.
Wspólnota działająca przy parafii Miłosierdzia Bożego podejmuje adorację w dniu 5 października (niedziela) w godzinach 9.00 do 10.30.
Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w czasie naszej adoracji parafialnej.